Staráme se o Vás již 21 let - Kompone s. r. o.

STARÁME SE O VÁŠ SLUCH OD ROKU 1997
KOMPONE s. r. o.

KOMPENZAČNÍ TELEVIZNÍ SLUCHÁTKA

CO JSOU TO KOMPENZAČNÍ TELEVIZNÍ SLUCHÁTKA PRO NEDOSLÝCHAVÉ

Problémy zákazníků: lidé s větší ztrátou sluchu, zvláště ve vyšším věku, mají ve většině případů dva problémy, které zjednodušeně nazývají "špatně slyším televizi". Pokud si tito lidé koupí běžná sluchátka, ať už ta nejlevnější nebo ta nejdražší, a je lhostejno zda drátová nebo bezdrátová, tak ta jim zvuk sice zesílí a oni začnou skutečně lépe slyšet, ale bohužel neodstraní druhý problém, kterým je špatná srozumitelnost slova v televizním pořadu. To znamená, že pokud ve filmu do dialogů vstoupí hudba nebo ruch ulice, případně současně mluví více osob nebo herci mluví příliš rychle, tito lidé přestávají rozumět. Pokud se jedná o člověka s velkou ztrátou sluchu, ten s běžnými televizními sluchátky obvykle rozumí velmi špatně, i když herci mluví v klidném prostředí.

Řešení problému: Jediným řešením tohoto problému je pořídit si kompenzační televizní sluchátka, která kompenzují sluchovou vadu konkrétního zákazníka, a tím prakticky odstraňují problém se srozumitelností. Můžete si vybrat z řady kompenzačních televizních sluchátek KTS, která jsou produktem vlastního vývoje a výroby firmy KOMPONE. Jedná se o jediná sluchátka pro poslech televize na našem trhu, která kompenzují ztrátu sluchu podle potřeby každého zákazníka.

Detailnější informace o této problematice získáte na stránce časté otázky , na jejich konci v sekci s názvem "ostatní výrobky", ve skupině "kompenzační televizní sluchátka".Kompenzační televizní sluchátka KTS10

 

KTS10 nejsou obvyklá bezdrátová sluchátka pro poslech televize, ale jsou to kompenzační televizní sluchátka.
Kompenzační televizní sluchátka jedničkové řady (KTS10 a KTS12) jsou určena pro nedoslýchavé osoby s menší sluchovou vadou nebo, přesněji řečeno, s počínající sluchovou vadou. KTS10 si pořídí zákazníci, kteří již mají pozorovatelný úbytek srozumitelnosti televize, jejž musí vyrovnávat její zvýšenou hlasitostí, ale ne vždy jim to pomůže. KTS10 určitě vyřeší problém těm zákazníkům, kteří jinak v běžném životě velký problém se srozumitelností nemají, ale při poslechu televize úbytek srozumitelnosti vnímají jako rušivý. Zákazníci, kteří si sluchátka KTS10 pořídí, jsou ti, kteří už sami zjišťují, že hůře slyší, a kterým již běžná sluchátka, která si k televizi koupili v obchodě nabízející sluchátka, pomohla jen velmi málo. A pokud jim trochu pomohla, tak zjišťují, že "to pořád není ono".

Detailní a podrobné informace k vlastnostem jednotlivých sluchátek, dále k tomu jaká si vybrat a proč a na co si dát pozor, získáte na stránce časté otázky, na jejich konci v sekci s názvem "ostatní výrobky", ve skupině "kompenzační televizní sluchátka" zde.
Neriskujte, že budete stále špatně rozumět, co v televizi říkají, a žádejte vždy kompenzační televizní sluchátka.


Cena: 3.339,-Kč

Kompenzační televizní sluchátka KTS12

 

KTS12 nejsou obvyklá bezdrátová sluchátka pro poslech televize, ale jsou to kompenzační televizní sluchátka.
Kompenzační televizní sluchátka jedničkové řady (KTS10 a KTS12) jsou určena pro nedoslýchavé osoby s menší sluchovou vadou nebo, přesněji řečeno, s počínající sluchovou vadou. KTS12 si pořídí zákazníci, kteří již mají výrazný úbytek srozumitelnosti televize, který ani při zvýšení hlasitosti nelze účinně vyrovnat. Tito zákazníci v běžném životě nepřekonatelný problém se srozumitelností sice nemají, ale při poslechu televize ho začínají vnímat jako velmi omezující. Pokud si tito zákazníci v obchodě nabízející sluchátka koupí běžná sluchátka, v drtivé většině případů jim se srozumitelností televize nepomohou a rozumí s nimi stále velmi špatně. Těmto zákazníkům doporučujeme koupit si rovnou KTS12 a v žádném případě si nezkoušet kupovat dražší, případně jiné modely sluchátek různých výrobců, protože výsledky se srozumitelností budou podobné jako u těch levnějších. Problém totiž není v kvalitě běžných sluchátek, která bývá na dobré úrovni, ale je ve stavu sluchu.

Detailní a podrobné informace k vlastnostem jednotlivých sluchátek, dále k tomu jaká si vybrat a proč a na co si dát pozor, získáte na stránce časté otázky, na jejich konci v sekci s názvem "ostatní výrobky", ve skupině "kompenzační televizní sluchátka" zde.


Neriskujte, že budete stále špatně rozumět, co v televizi říkají, a žádejte vždy kompenzační televizní sluchátka.


Cena: 4.439,-Kč

Kompenzační televizní sluchátka KTS3

 

KTS3 nejsou obvyklá bezdrátová sluchátka pro poslech televize, ale jsou to kompenzační televizní sluchátka.
Jsou produktem vlastního vývoje a výroby firmy KOMPONE. Jedná se o jediná sluchátka pro poslech televize na našem trhu, která kompenzují ztrátu sluchu podle potřeby konkrétního zákazníka.

Kompenzační televizní sluchátka trojkové řady KTS3 jsou určena hlavně pro nedoslýchavé osoby se sluchovou ztrátou nad 85%, kteří mají zásadní problém se srozumitelností televize a kteří již musí používat podpůrné technické prostředky, jako je sluchadlo, bez kterého v běžném životě prakticky neslyší, dále světelnou signalizaci zvonku, telefonu a podobně, případně pro zákazníky s velmi komplikovanou ztrátou sluchu.
KTS3 mají navíc v sobě mikrofon, díky kterému při přepnutí můžete místo televize poslouchat hovor v místnosti.

Detailní a podrobné informace k vlastnostem jednotlivých sluchátek, dále k tomu jaká si vybrat a proč a na co si dát pozor, získáte na stránce časté otázky, na jejich konci v sekci s názvem "ostatní výrobky", ve skupině "kompenzační televizní sluchátka" zde.Neriskujte, že budete stále špatně rozumět, co v televizi říkají, a žádejte vždy kompenzační televizní sluchátka.


Cena: 1.000,-*/6.960,-Kč

Kompenzační televizní sluchátka KTS3P

 

KTS3P jsou sluchátka předchozího typu KTS3, uzpůsobená pro připojení k televizi bez konektoru SCART.

U moderních televizních přijímačů, které se vyznačují již plochou obrazovkou, začínají problémy s možností připojení sluchátek přes konektor SCART, protože ho tyto televizory často už nemají. A navíc tyto televizní přijímače obvykle nemají technicky vhodně řešen výstup na sluchátka. Sluchátka KTS3P s touto potíží počítají a jejich připojení je pak k takovým typům televizních přijímačů bezproblémové. Ne u všech typů televizních přijímačů s plochou obrazovkou zmíněné potíže vyvstanou, ale u těch nejmodernějších to však začíná být pravidlem.

Detailní a podrobné informace k vlastnostem jednotlivých sluchátek, dále k tomu jaká si vybrat a proč a na co si dát pozor, získáte na stránce časté otázky, na jejich konci v sekci s názvem "ostatní výrobky", ve skupině "kompenzační televizní sluchátka" zde.

Neriskujte, že budete stále špatně rozumět, co v televizi říkají, a žádejte vždy kompenzační televizní sluchátka.


Cena: 1.000,-*/7.690,-Kč

DALŠÍ VÝROBKY FIRMY KOMPONE

Telefon CL400

 

CL400 je telefon se zesílením zvuku, nastavením výšek a hloubek, s indukční smyčkou a dalším příslušenstvím pro telefonování.
Cena: 3.490,-Kč


Sluchátko pro odposlech CLA1

 

CLA1 je sluchátko pro odposlech. Extra sluchátko pro stereo nebo pro 3. osobu. Zesiluje hlas v telefonu.

Cena: 830,-Kč

Vibrační polštářek CLA2

 

CLA2 je vibrační polštářek, který se používá pod poštář. Ideální pro lidi se sluchovým postižením, nebo pro ty, kteří vyřizují ranní hovory a nechtějí rušit svého partnera. Poštářek se připojí konektorem typu "jack" do budíku
nebo do telefonu.

Cena: 580,-Kč

Náhlavní soustava pro pohodlný poslech CLA3

 

CLA3 jsou kompatibilní sluchátka s mikrofonem. Velmi užitečné, pokud si přejete mít své ruce volné nebo při velkém hluku. Kompatibilní s naslouchadlem. Zahrnuje 2,5mm a 3,5mm jack konektory pro použití s mobilními telefony, netebooky, CD nebo MP3 přehrávači nebo s herní konzolí.

Cena: 820,-Kč

Sluchátko s vibračním pulzátorem CLA4

 

CLA4 je telefonní sluchátko s vibračním pulzorátorem. Použití pro kostní vedení. Použití pro konduktivní sluchovou ztrátu. Vibrace přenáší zvuk do sluchového centra v mozku. Snadné zapojení.Cena: 1.410,-Kč

Indukční smyčka CLA7

 

CLA7 je indukční smyčka pro použití okolo krku. Je kompatibilní s mobilním telefonem, připojuje se zástrčkou typu jack 2,5mm.
Cena: 990,-Kč

* Ceny označené hvězdičkou udávají, kolik vás bude výrobek stát v případě přiznání finančního příspěvku