obrázek

ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ:

Milí zákazníci, světelná signalizace AVISO od firmy KOMPONE, s.r.o. vám v signalizaci zvuků a událostí skýtá obrovské možnosti a variabilitu. Z tohoto důvodu vám nabízíme pokročilý a pohodlný postup objednání, a to systémem požadavku na signalizaci vjemů, jak to vidíte na obrázku na této stránce nahoře. V čem je tento způsob pro vás výhodnější?

 

Tento způsob respektuje zákazníka. Zákazník nemusí zcela stoprocentně chápat technické souvislosti, ale naopak přesně ví, co potřebuje. Proto nám formou nezávazné objednávky pošlete požadavky, co potřebujete signalizovat, jak to potřebujete signalizovat a kde. My vám v následné odpovědi na základě naší technické erudice a dlouholetých zkušeností pošleme seznam komponentů, které jsou nutné pro splnění vašich požadavků, včetně cen. Naši odpověď si můžete porovnat s obrázkem "MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ ZAŘÍZENÍ" v záložce s názvem "KOMPONENTY SIGNALIZACE". Pokud vám náš návrh bude vyhovovat, teprve potom navržené díly závazně objednáte. Konzultace formou dotazů je samozřejmě možná a věřte, že je někdy nutná!

 

Jinými slovy, správnost výběru jednotlivých dílů světelené signalizace je naše starost. Vy jen sdělíte svoje požadavky a my už se postaráme.

Přečtěte si prosím pozorně nejprve příklady objednávek formou požadavků v levém sloupci a příklady našich odpovědí na ně ve sloupci pravém.

 

PŘÍKLADY NEZÁVAZNÝCH OBJEDNÁVEK:

Požadavek č.1

Naše babička bydlí sama v jednopokojovém bytě. Když k ní jdeme na návštěvu, často se k ní nemůžeme dozvonit, ani doklepat. Co jí máme koupit?

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Požadavek č.2

Bydlím v panelákovém dvoupokojovém bytě. Máme samostatné přívodní dráty od domovního zvonku a od bytového zvonku (poznáme, odkud návštěva zvoní). Chci signalizovat domovní a bytový zvonek a mám zájem i o čidlo klepání. Potřebuji signalizovat zvonění mobilu a příchod SMS zprávy. Pevnou linku nemám. Signalizaci potřebuji v obývacím pokoji,
v ložnici a v kuchyni a signalizaci chci pomocí záblesků bez přídavného tónu.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Požadavek č.3

Bydlíme v rodinném domku se dvěma podlažími. Chceme signalizovat domovní zvonek, klepání na dveře a pevnou telefonní linku. Dále potřebujeme signalizovat příchod SMS běžným mobilním telefonem. Navíc se nám narodilo druhé dítě a já ho neslyším v noci plakat. Kromě toho máme sluchově postiženého syna, který má pokojíček v patře a neslyší, když ho z přízemí voláme. Potřebujeme tedy přivolávání osob. U domu mám zahrádku, kde také bývám a pak neslyším, když mi někdo volá na pevnou linku nebo zvoní u domovních dveří. Vlastní signalizaci potřebuji záblesky. A to v kuchyni, zde i s přídavným tónem, potom v obývacím pokoji, v ložnici a také u syna v dětském pokoji. V těchto zbývajících místnostech již bez přídavné zvukové signalizace.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Požadavek č.4

Jsem svobodná studentka, obývám byt 1+KK a hodně času trávím
v koupelně a u počítače. Protože nosím sluchadlo, které před vstupem
do koupelny sundávám, neslyším ani bytový zvonek ani vyzváněcí tón
z počítače, na který mi volá přítel. Stalo se, že nám v poslední době několikrát opravovali zvonky a já jsem pak neslyšela ani klepání na dveře. Signalizaci požaduji záblesky, a to v koupelně a v místnosti u počítače. Protože mám jen částečnou ztrátu sluchu, požaduji i přídavnou zvukovou signalizaci.

   

   

   

   

   

   

   

*************************************************************************************************************************

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA:

Vážení zákazníci, v tomto místě jste se již dostali do fáze, kdy nám můžete poslat nezávaznou objednávku formou požadavků na signalizaci zvuků podobným způsobem, jak to bylo uvedeno v příkladech. Pokud bude ve vašem dotazu něco nejasného, spojíme se s vámi buď telefonem, nebo e-mailem a nejasnosti dořešíme. Následně obržíte odpověď
s navrhovanými díly systému světelné signalizace. Pokud vám návrh nebude vyhovovat, nemusíte pak závaznou objednávku posílat.

   

Zašlete nám prosím svoji nezávaznou objednávku: ZDE POSLAT

PŘÍKLADY NAŠICH ODPOVĚDÍ:

Odpověď na požadavek č.1

Koupíte jí řídicí jednotku AVISO BEE UNI230V (3.990,-). Ta musí být vždy. Pokud je možné připojit kablík od AVISA přímo na kontakty zvonku, není nutný žádný další samostatný díl. Kablík jsou v ceně UNI230V (0,-).
V opačném případě by se použilo mikrofonní čidlo MIK 20. Dále to bude čidlo klepání KLE 01 (195,-). Signalizace vašeho zvonění nebo klepání bude pomocí záblesků. V pokoji a v kuchyni budou použity po jednom dílu AVISO BEE FLASH-C s přívodním kabelem (2x2.550,-), Pokud byste požadovali instalaci, cena se navýší o 1.500,-.

Celková cena včetně instalace bude 10.785,-. Ceny jsou včetně DPH.
V případě přiznání finančního příspěvku vás bude stát 1.078,50 Kč.

   

   

Odpověď na požadavek č.2

Koupíte si řídicí jednotku AVISO BEE UNI230V (3.990,-). Ta musí být vždy. Pokud je možné připojit kablík od AVISA přímo na kontakty zvonku, není nutný žádný další samostatný díl. Kablíky jsou v ceně UNI230V (0,-).
V opačném případě by se použilo mikrofonní čidlo MIK 20. Dále to bude čidlo klepání KLE 01 (195,-). K signalizaci zvonění mobilního telefonu a příchodu SMS slouží díl SMT E3. Cena (1.470,-). Za účelem signalizace pomocí záblesků budou v obývacím pokoji a ložnici použity dva díly AVISO BEE FLASH-C s přívodním kabelem (2x2.550,-), protože zásuvky bývají hodně u podlahy a díky přívodnímu kabelu je lepší variabilita umístění zábleskového dílu. V kuchyni bude signalizace záblesky provedena dílem AVISO BEE FLASH (2.490,-). Zasune se do zásuvky nad linkou. V případě požadavku na instalaci se cena navýší o 1.500,-.

Celková cena včetně instalace bude 14.745,-. Ceny jsou včetně DPH.
V případě přiznání finančního příspěvku vás bude stát 1.474,50 Kč.


   

   

Odpověď na požadavek č.3

Koupíte si řídicí jednotku AVISO BEE UNI230V (3.990,-). Ta musí být vždy. Pokud je možné připojit kablík od AVISA přímo na kontakty zvonku, není nutný žádný další samostatný díl. Kablík je v ceně UNI230V (0,-).
V opačném případě by se použilo mikrofonní čidlo MIK 20. Dále to bude čidlo klepání KLE 01 (195,-). Pro vyzvánění pevné telefonní linky to bude díl VPL 01 (420,-). Tím budou obsazeny vstupy č. 1 až 3 na dílu AVISO BEE UNI 230V. Pro mobilní telefon dodáme externí zařízení signalizace mobilního telefonu SMT E3 (1.470,-) a na přivolávání syna objednáme díl přivolávání osob POS E1 (795,-). Nelze použít levnější POS 20, protože vstupy č. 1 až 3 jsou již obsazeny. Pro signalizaci v kuchyni použijeme AVISO BEE FLASH-T (2.590,-) s přídavnou zvukovou signalizací. V obývacím pokoji, v ložnici a u syna v dětském pokoji použijeme zábleskové díly AVISO BEE FLASH-C (3x2.550,-). Díly je možné díky přívodnímu kabelu položit na stolek nebo vedle televize. Do ložnice k dílu AVISO BEE FLASH-C přidáme díl AVISO BEE POLŠTÁŘEK (1.085,-). Jeho vibrační polštářek se vloží pod polštář a při pláči dítěte i při jiných zvucích (zvonění mobilu apod.) vibruje, a tím vás spolehlivě vzbudí. Na zahrádku budete nosit malý přenosný přijímač AVISO BEE VIB (3.990,-), který při každém zvuku vibruje. Pro detekci pláče dítěte použijeme vysílač AVISO BEE BABY (2.980,-). U takto rozsáhlého zařízeni instalaci již doporučujeme (1.500,-) i když není podmínkou.

Celková cena včetně instalace bude 25.870,-. Ceny jsou včetně DPH.
V případě přiznání finančního příspěvku vás bude stát 2.587,-Kč.

   

   

Odpověď na požadavek č.4

Koupíte si řídicí jednotku AVISO BEE UNI230V (3.990,-). Ta musí být vždy. Pokud je možné připojit kablík od AVISA přímo na kontakty zvonku, není nutný žádný další samostatný díl. Kablík je v ceně UNI230V (0,-).
V opačném případě by se použilo mikrofonní čidlo MIK 20. Dále to bude čidlo klepání KLE 01 (195,-). Pro připojení počítače k systému AVISO použijeme SIP 20 (195,-), který zajistí signalizaci vyzváněcího tónu
z počítače. Pro signalizaci v koupelně použijeme díl AVISO BEE FLASH-T (2.590,-) s přídavnou zvukovou signalizací a u počítače použijeme zábleskový díl s přídavnou zvukovou signalizací AVISO BEE FLASH-C-T (2.650,-), který je s přívodním kabelem. U přítele předpokládáme základní technickou zručnost, proto bude zboží bez instalace.

Celková cena bez instalace bude 9.620,-. Ceny jsou včetně DPH.
V případě přiznání finančního příspěvku vás bude stát 962,- Kč.